Dom

Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd

profil firmy

 

Wprowadzenie do firmy

 

Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd., na podstawie spółki macierzystej Guangzhou Chuanghuan Ozone Electric Appliance Co., Ltd., która została założona w 2006 r., Koncentruje się na sprzęcie ozonowym, produkcji akcesoriów, rozwoju i zastosowaniu produktów.

 

 

 

 

 

Wraz z rozwojem od kilku lat firma zajmuje się 16 aspektami generatora ozonu.Większość produktów miała Certyfikat CE.Jesteśmy kluczowymi dostawcami komponentów generatorów ozonu u producentów krajowych i zagranicznych.Nasze produkty obejmują 100 mg-10 kg / h ozonu i akcesoriów ozonowych.Podstawowe typy generatorów ozonu to tuba kwarcowa, ceramika i emalia,szeroko stosowany w uzdatnianiu wody i powietrza. Produkty są eksportowane do Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Afryki i kilkudziesięciu krajów.

Chiny Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd profil firmy 0

Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby dostosowywania systemów obróbki ozonu dla naszych klientów, w tym inteligentne systemy przetwarzania, system monitorowania on-line.Możesz również mieć pomocniczy profesjonalny system oczyszczania ozonu w zależności od różnych środowisk biznesowych.W aplikacjach takich jak hotele wiele znanych hoteli korzysta z naszej specjalistycznej maszyny ozonowej do dezodoryzacji i odświeżania pomieszczeńczysty.

 

W akwakulturze, wielu rolników w kraju i za granicą korzysta z naszych profesjonalnych produktów akwakultury do hodowli ryb, krewetek i cietrzewia oraz krewetek, akwakultury o wysokiej wartości, takiej jak krewetki i ryby ozdobne.

 

W zastosowaniach związanych z przetwarzaniem żywności, wielu krajowych i zagranicznych producentów żywności korzysta z naszej wiedzy specjalistycznej czystyoraz proces konserwacji ryb, mięsa i owoców tropikalnych itp.

 

Pod względem komercyjnej wody butelkowanej, wielu krajowych i zagranicznych producentów wody butelkowanej korzysta z naszego profesjonalnego urządzenia wielofunkcyjnego do ozonu czystywoda i butelki z wodą.Możesz również zastosować nasze maszyny w basenie, wodzie krajobrazowej i ściekach.

 

Jakość i obsługa zawsze były dla nas najważniejsze. Ponad 90% naszych ściśle kontrolowanych dostawców uzyskuje certyfikat jakości ISO9001.Ten środek może zagwarantować jakość naszych produktów, aby klienci byli swobodnie.Nawiązujemy dobre stosunki z pewną autorytatywną instytucją testującą, aby zapewnić efektywne wykorzystanie naszych produktów.

 

Naszą misją jest: w oparciu o ozon, dostarczanie dobrych produktów na całym świecie.Nasze cele: utrzymanie integralności.Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę, najbardziej konkurencyjną cenę i produkty wysokiej jakości.W ten sposób zdobywamy klientów i rynki.Chiny Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd profil firmy 1


Gdybyśmy mieli zaszczyt twojej obecności, opowiedzemy wszystkie nasze mocne strony.Rośnijmy razem.Jestem pewien, że dzięki waszemu zaufaniu i naszej doskonałej obsłudze możemy nawiązać długoterminowe przyjazne relacje biznesowe

 

 

 

Nasz Klient

 

Chiny Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd profil firmy 2Chiny Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd profil firmy 3

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Historia firmy

Guangzhou Chuanghuan Ozone Electric Appliance Co., Ltd. ( spółka zależna: Guangzhou SUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd. ) jest profesjonalnym przedsiębiorstwem, które koncentruje się na sprzęcie ozonowym, produkcji, badaniach i rozwoju oraz zastosowaniu akcesoriów, potwierdza podstawy innowacji technologicznych i zasada zarządzania satysfakcją klientów. W ciągu ostatnich dziesięciu lat rozwoju przedsiębiorstwa, jako przedsiębiorstwa prywatnego, każdy kluczowy węzeł stanowi udaną transformację osiągnięcia technologicznego.

1. Nasza firma ma siedzibę w pokoju 108, nr 18 Mubei West Street, Tianhe Distrct, Kanton w listopadzie 2006 roku.

2. W latach 2006–2007 otwarte i regulowane zasilanie maszyny ozonowej i badań generatora ozonu ceramicznego .

3. W 2007 r. Wprowadzono na rynek pierwszą generację chłodzonego powietrzem ceramicznego generatora ozonu , który został zaakceptowany przez rynek ze względu na stabilną produkcję ozonu, zwartą konstrukcję, mały rozmiar i dużą różnorodność towarów.

4. Udało się pomyślnie opracować pierwszą generację chłodzącego wodą ceramicznego rurkowego generatora ozonu, a zewnętrzny powietrzno-ceramiczny rurkowy generator ozonu został wprowadzony na rynek w czerwcu 2008 roku.

5. W lipcu 2008 r. Kontynuowano udoskonalanie powiązanych akcesoriów aplikacji systemu ozonowego oraz pierwszą generację ochrony przed awarią i ochroną przed chłodzeniem z powodzeniem zastosowano do elektrycznego urządzenia ozonowego.

6. We wrześniu 2008 r. Uruchomiono drugą generację chłodzonego powietrzem generatora ceramicznego ozonu, który poprawił medium wewnętrzne, uprościł montaż, znacznie zmniejszył ryzyko jakości w procesie.

7. W kwietniu 2009 roku narodziła się pierwsza generacja przenośnego generatora ozonu, KTB, który był pierwszym przenośnym generatorem ozonu i został wprowadzony na rynek w tym samym roku. Ten rodzaj przenośnego generatora ozonu jest popularny wśród zagranicznych klientów ze względu na wysoką wydajność kosztową. Zwłaszcza klient z krajów europejskich i amerykańskich zaczął rozmawiać o przetwarzaniu i współpracy.

8. W sierpniu 2009 r. Do prac badawczo-rozwojowych wprowadzono dwufunkcyjną maszynę Ozon T ze stali nierdzewnej z wbudowanym źródłem powietrza i zewnętrznym źródłem gazu.

9. We wrześniu 2009 r. Kontynuacja ulepszenia pierwszej generacji generatora ozonu chłodzącego wodę oraz badania i rozwój pierwszej generacji generatora ozonu z podwójną emaliowaną rurką wodną.

10. W lutym 2010 r. Narodziła się druga generacja przenośnego generatora ozonu BT, zmontowała trzecią generację ceramicznego generatora ozonu z rurkami i uzyskała dwa krajowe.

11. W maju 2010 r . Narodziła się pierwsza generacja generatora ozonu z podwójną rurką szkliwa wodnego, produkcja ozonu z pojedynczą rurką wynosi od 15 g do 60 g, a pierwsza generacja maszyny z ozonową rurką szkliwa chłodzącą wodą została wprowadzona do badań i rozwoju.

12. W lipcu 2010 r . Narodziła się pierwsza generacja generatora tlenu PSA, w tym samym roku, zastosowana do generatora ozonu z podwójną emaliowaną rurką wodną i połączona z systemem odprowadzania gazu. Produkcja ozonu w pojedynczej maszynie ozonowej wynosi od 30 g do 100 g, przy mniejszym rozmiarze, wyższej produkcji, bardziej stabilnym stężeniu i niskim wskaźniku awaryjności.

13. W grudniu 2010 r. , Po sześciu miesiącach ciągłego testu aplikacji, pierwsza generacja rurowego generatora ozonu z podwójną emalią wodną została wprowadzona na rynek i została zastosowana do uzdatniania wody i przetwarzania przestrzennego.

14. W marcu 2011 r. Narodziła się i wprowadziła na rynek druga generacja pojedynczego generatora ozonu chłodzącego wodę.

15. W czerwcu 2011 r. Przeprowadziliśmy optymalizację struktury produktu na pierwszym etapie. Trwało to sześć miesięcy i jeszcze bardziej zmniejszyło ryzyko związane z jakością w procesie montażu i transportu;

16. W styczniu 2012 r. Urodził się trzeci przenośny generator ozonu KTA, który uzyskał zezwolenie krajowe;

17. W lutym 2012 r. Pierwsza generacja automatycznego systemu suszenia powietrza zastosowana z powodzeniem w maszynie ozonowej T Znacznie poprawia zdolność urządzenia do pracy w złym środowisku powietrznym;

18. W 2012 r. Ulepszyliśmy maszynę i akcesoria i otrzymaliśmy sześć krajowych zezwoleń;

19. W styczniu 2013 r. Pierwsza generacja uzdatniania wody z wykorzystaniem urządzenia cofającego się generatora ozonu zapobiega odwrotnemu przepływowi wody w procesie uzdatniania wody, aby uszkodzić generator ozonu. Całkowicie zastępuje urządzenie z zaworem zwrotnym i pozwala uniknąć ukrytego niebezpieczeństwa związanego z jakością ze strony urządzenia zaworowego;

20. W marcu 2013 r. Narodziła się pierwsza generacja wysokociśnieniowej ozonowej maszyny wodnej o stężeniu wody ozonowej przekraczającym 20 ppm;

21. W czerwcu 2013 r. , Granica technologiczna, eksperci badań naukowych w ramach wspólnego rozwoju obrony narodowej przez Shanxi, z powodzeniem opracowali kg dużego generatora ozonu z produkcją ozonu obejmującą 1-20 kg. Stajemy się jednym z niewielu krajowych profesjonalnych producentów ozonu o zdolności badawczo-rozwojowej w kg;

22. W listopadzie 2013 r. Przenośny generator ozonu zdobył raz dwa krajowe zezwolenie;

23. W 2014 r. Nadal ulepszamy istniejące produkty, przeprowadzamy optymalizację struktury zewnętrznej w drugiej fazie produktu, dalej poprawiamy ogólną jakość produktu, a tym samym opracowujemy nową generację przenośnego generatora ozonu, maszyny i systemu ozonowego maszyna tlenowa;

24. W 2014 r. Odpowiednio we wrześniu, październiku i grudniu osiągnęliśmy siedem krajowych.

25. Do sierpnia 2014 r. Opracowywana jest moc generatora ozonu z ochroną wielofunkcyjną i sygnałem cyfrowym.

Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Netech

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 2000000-5000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 90% - 100%

Processing Trade:: ODM/OEM

Production Line:: Above 10

Factory Space:: 1,000-3,000㎡

Main Product:: Ozone generator

Product:: Ozone generator/Oxygen generator

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd Certyfikaty